Instemmingsrecht bij instellen arbocommissie?

0

“Heeft de OR instemmingsrecht bij het instellen
van een arbocommissie?”

Krijgt de arbocommissie de bevoegdheid om zelf bindende regelingen over arbeidsomstandigheden te treffen? Dan is het instemmingsrecht op basis van artikel 27, lid 1 van de WOR denkbaar.

In de meeste andere gevallen lijkt het een zaak van goed overleg tussen OR en bestuurder.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Over Auteur

Redactie ORnet

De redactie van ORnet zorgt er gezamenlijk voor dat jij op de hoogte blijft van van innovatieve, inspirerende en vooral betrouwbare vakinformatie over OR gerelateerde onderwerpen.

Reageer