Adviesplichtig krediet?

0

“Ten behoeve van herfinanciering van een groot
bedrijfspand wil de ondernemer een nieuw hypothecair krediet aantrekken. Valt
dit onder het adviesrecht van de OR?”

Allereerst natuurlijk de vraag of de OR iets te vertellen heeft over dit voornemen. Aangenomen dat u er een medezeggenschapsbelang in ziet en dat de raad zich een mening wil vormen over het voorgenomen besluit, lijkt ons het adviesrecht volgens onderdeel 1 (artikel 25, lid 1 WOR ) inderdaad een toepasbaar middel. Het is immers geen alledaagse beslissing!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Over Auteur

Redactie ORnet

De redactie van ORnet zorgt er gezamenlijk voor dat jij op de hoogte blijft van van innovatieve, inspirerende en vooral betrouwbare vakinformatie over OR gerelateerde onderwerpen.

Reageer