Faciliteiten COR

0

“Heeft de centrale OR (COR) ook het
recht externe deskundigen in te schakelen zoals een OR? Artikel 35 WOR
verwijst
daar niet naar.”

Dat is juist, maar artikel 35 regelt dan ook de bevoegdheden. Artikel 34 verwijst wel naar het betreffende artikel 22 . Het ligt ook voor de hand. De centrale en groeps-OR zijn immers ook een OR.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Over Auteur

Redactie ORnet

De redactie van ORnet zorgt er gezamenlijk voor dat jij op de hoogte blijft van van innovatieve, inspirerende en vooral betrouwbare vakinformatie over OR gerelateerde onderwerpen.

Reageer