Inhuren accountant adviesplichtig?

0

“Is de bestuurder verplicht de OR om advies te
vragen bij het inhuren van een accountant?”
 
 

Dat hangt van de opdracht aan de accountant af. Als deze opdracht betrekking heeft op een van de onderwerpen die vallen onder het adviesrecht van artikel 25, lid 1 van de WOR dan is er sprake van adviesrecht. Als de accountant wordt ingehuurd voor de jaarlijkse controle van de financiële verslaglegging, geldt deze adviesplicht niet.

 
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Over Auteur

Redactie ORnet

De redactie van ORnet zorgt er gezamenlijk voor dat jij op de hoogte blijft van van innovatieve, inspirerende en vooral betrouwbare vakinformatie over OR gerelateerde onderwerpen.

Reageer