Interim-bestuurder

0

“Moeten wij in de gelegenheid worden gesteld advies uit
te brengen over de benoeming van een interim-manager?”

Als deze manager de taken en bevoegdheden van een bestuurder krijgt, inderdaad. Zie artikel 1 van de WOR voor de begripsomschrijving ‘bestuurder’ en artikel 30 voor het betreffende adviesrecht en de bijbehorende procedure.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Over Auteur

Redactie ORnet

De redactie van ORnet zorgt er gezamenlijk voor dat jij op de hoogte blijft van van innovatieve, inspirerende en vooral betrouwbare vakinformatie over OR gerelateerde onderwerpen.

Reageer